SAĞLIK SİGORTALARI

img
SAĞLIK SİGORTALARI

Sağlık Sigortası, hastalık veya kaza sonucu oluşan maddi giderlerinizi karşılayan bir sigortadır. Yurtiçinde ve yurtdışında oluşan sağlık giderleri poliçe özel ve genel şartları dahilinde karşılanır.

Sağlık sigortasında sunulan ek teminatlar ile Check-Up, PSA, Momografi ve Diş Paketi gibi hizmetlere ilave 7/24 Doktorum hizmetinden de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

18 yaşına kadar olan çocuk ve gençleri prim farkı ödemeden tek başına sigorta kapsamı altına alabilirsiniz.

Geleneksel sağlık planları dışında SGK anlaşmalı doktor ve hastanelerde geçerli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Alınan sağlık hizmeti için ödenecek olan fark ücreti bu sigorta tarafından karşılanır.

Yabancı uyruklular için 11 Nisan 2014’de yürürlüğe giren, yabancı uyruklu vatandaşlara “Özel Sağlık Sigortası yaptırma zorunluluğu” kapsamında bir veya iki yıl süreli Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.

Hem yurtiçi hem de yurtdışı tatillerinizde ve seyahatlerinizde, beklenmedik risklere karşı geniş kapsamlı teminat imkanı ile Seyahat Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Özellikle Avrupa ülkeleri vize şartı olarak bu sigortayı talep etmektedir.

 

Covid-19 Bilgilendirme 

Yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilecek Covid-19 sebepli tedavi ve seyahat uzaması gibi ek masraflar da yurt dışı seyahat sağlık sigortalarımızın kapsamında